LDO Voron Trident Kit 300mm RevC
search
 • LDO Voron Trident Kit 300mm RevC
 • LDO Trident 300mm Kit RevC
 • LDO Voron Trident 300mm Stavebnica
 • LDO Voron Trident Kit 300mm RevC Detail

LDO Voron Trident Kit 300mm RevC

1 490,00 € S DPH
Dodanie obvykle do 2 - 3 týždňov

Voron Trident Kit RevC od LDO  - najkvalitnejší kit na trhu, ktorý nie je len "gucci" ale obsahuje aj množstvo užitočných upgradeov priamo v balení.

 • Stealthburner
 • Hartk PCB Toolhead
 • Input Shaper Toolkit
 • IPS dotykový display miesto 12864 LCD
 • Nevermoore
 • Klicky
 • LED Osvetlenie
 • Purge bucket
 • RSP zdroj
 • Nástroje
 • Návod priamo ku kitu

Voron Trident je najmladšou z rodiny Voron komunitných 3D tlačiarní. Na rozdiel o modelu V2 ide o klasickú CoreXY konštrukciu s pevnou gantry. Stavba je menej náročná ako pri ostatných modeloch. Kvalita tlače nezaostáva v ničom za najobľúbenejším modelom V2. Ide o najpragmatickejšiu voľbu modelu. Pevná gantry dáva určitú výhodu pri tlači pri vyšších rýchlostiach.

Okrem zábavy získate tie najkvalitnejšie tlačové výstupy pri neporovateľne kratších časoch ako pri bežných tlačiarňach.

Farba: Čierna
OEM Raspberry (min. 3B+): Bez Raspberry PI
1 položky
Množstvo
Skladom

Dostupná doprava
 • Osobní odběr F-M (pouze po předchozí domluvě) Zadarmo
 • 1 den

 • Prepravná spoločnosť GLS Zadarmo
 • 1-3 dny

Čo je Voron

Voron je open-source projekt na vývoj 3D tlačiarní. Bol založený v roku 2015. Zakladateľ projektu Maks Zolin (Russiancatfood) chcel vytvoriť tlačiareň bez kompromisov, spoľahlivú a ľahko udržiavateľnú, cenovo dostupnejšiu ako komerčné tlačiarne podobnej kategórie. 

Samotný projekt Voron Design je neziskový a všetky návrhy sú zverejnené pod licenciou GPLv3. Ľudia, ktorí na ňom pracujú, našli radosť v sedení v dielni alebo po večeroch pred počítačom pri navrhovaní, testovaní a vylepšovaní 3D tlačiarní a nezištne pomáhajú tisícom ďalších ľudí pri zostavovaní a prevádzke tlačiarní Voron.

Táto skupina predstavuje komunitu okolo samotného projektu Voron Design a nie je spojená so žiadnym výrobcom alebo predajcom tlačiarní Voron.

Aj je možné priblížiť sa úrovni kvality tlače VORONu na dobre upravených tlačiarňach Ender alebo Průša, Voron však umožňuje tlačiť oveľa rýchlejšie v požadovanej kvalite vďaka kinematike CoreXY a modernému firmvéru

Konštrukcia tlačiarne VORON nebola nikdy zameraná na dosahovanie rýchlostných rekordov(v porovnaní s niektorými iným poprednými komunitnými tlačiarňami ako HevORT, VzBoT, atď.), ale na kvalitu, spoľahlivosť tlače a neustále zlepšovanie. Je vyrobený z čo najväčšieho množstva ľahko dostupných celosvetových súčiastok.

Viac informácií a pomoc nájdeš v Komunitnej skupine Voron CZ/SK na Facebook alebo Discord (#sljivovicaparty-cz-sk)

Trident

Je najpragmatickejšou voľbou z rodiny Voron 3D tlačiarní. Ide o tlačiareň CoreXY klasickej konštrukcie kde je portál upevnený v ráme a podložka sa pohybuje nahor a dolu na troch závitových tyčiach. Pevný portál umožňuje dosahovať vysoké rýchlosti tlače. Jeho zostavenie je menej náročné vzhľadom na nižšiu konštrukčnú komplexnosť ako v prípade modelu v2.4. Škálovanie na výšku je pri tomto modely obmedzené dostupnosťou kvalitných motorov s integrovanou závitovou tyčou.

Informácie o kite

Lineárne koľajnice z nehrdzavejúcej ocele

už sa nemusíte obávať hrdzavých koľajníc. Nezabudnite svoje lineárne koľajnice správne namazať!

DPS nástrojovej hlavy

Kit LDO obsahuje upravenú verziu PCB nástrojovej hlavy Hartk. Okrem toho LDO navrhlo rozbočovacie PCB nástrojovej hlavy, aby bolo zapojenie na strane riadiacej jednotky jednoduché a priamočiare.

Mosadzný nástroj na inštaláciu závitových vložiek

V kite nájdete špeciálny mosadzný hrot pre vašu spájkovačku, ktorý využijete na jednoduchú inštaláciu vyhrievacích vložiek! Ďalšie informácie nájdete tu.

Input Shaper Toolkit

Priložená jesúprava s ADXL345, ktorá obsahuje všetky potrebné súčasti, pre jednoduché a bezproblémové vykonanie kalibrácie Input Shaper.

Predpripravená kábeláž

LDO súprava obsahuje všetky potrebné káble: narezané na správnu dĺžku a predpripravené alebo prispájkované k príslušným dielom. Pozrite si podrobného sprievodcu zapojením tu.

Dotykový displej

Štandardný displej LCD 12864 je nahradený kvalitným kapacitným dotykovým displejom IPS, ktorý sa používa so systémom KlipperScreen.

Osvetlenie LED

Pridajte do svojho Voronu osvetlenie pomocou priloženého LED osvetlenia a všetkej potrebnej kabeláže!

Filter Nevermore

Obsahujeme diely pre voliteľný filter vnútornej cirkulácie: Nevermore Micro V5 od 0ndsk4 (uhlíkové pelety nie sú súčasťou balenia kvôli obmedzeniam pri preprave).

Klicky Mod

Namiesto dodanej indukčnej sondy Omron sú k dispozícíí aj diely na zostavenie voliteľného modulu Klicky Probe od jlas1.

Drobné náradie

Priložená je aj malá sadu šesťhranných kľúčov pre všetky spojovacie prvky použité pri stavbe (stále sa odporúča pripraviť si vlastnú sadu kvalitných šesťhranných kľúčov). Súčasťou je aj malý plochý skrutkovač, ktorý je užitočný v prekvapujúcom množstve situácií.

2 mm vrták

metrické vrtáky nemusia byť v niektorých častiach sveta veľmi bežné, preto sme jeden priložili. Použite ho na prečistenie dráhy filamentu vo vytlačených častiach extrudéra.

Upozornenia

 • Kit neobsahuje hotend - máte slobodu jeho voľby. Pozrite si našu ponuku hotendov.
 • Kit neobsahuje tlačené diely. Tie je možné dodatočne si vytlačiť, objednať v našom obchode alebo využiť komunitnú službu Print It Forward.
 • Súčasťou balenia nie je aktuálne Raspberry PI z dôvodu výpadku zásobovania
  V reakcii na súčasnú zlú dostupnosť Raspberry PI sa ju snažíme zabezpečiť rôznymi spôsobmi a môžeme ju pridať ku kitu. Ide minimálne o verziu 3B+ v OEM balení. Je to naša služba komunite a jej budúcim členom za férovú cenu.

Dokumentácia

1 položky

Tabuľka dát

Odporúčané Voron komunitou
Ano
Výrobca
LDO Motors
Priemer filamentu
1,75 mm
Tlačový objem
300 x 300 x 250 mm
Firmware
Kilpper
Vonkajší rozmer
460 x 460 x 500 mm
Typ extrudéra
Priamy
Maximálna teplota
300 °C
Maximálna teplota tlačovej plochy
110 °C
Výkon zdroja
200 W
Voron
Trident
Stavebnica
Áno

LDO Motors

Spoločnosť LDO Motors je profesionálny výrobca a vývozca elektromotorov s vynikajúcou reputáciou. Špecializuje sa na prispôsobovanie svojich vysoko výkonných motorov na rôzne aplikácie a prispôsovať sa potrebám trhu.

LDO Motors vstúpilo na trh so stavebnicami 3D a komponentami  tlačiarní najmä vo vzťahu ku komunitným tlačiarňam Voron.

Mohlo by vás zaujať aj