3D tlačové riešenie na mieru pre vašu organizáciu

Uvažujete nad zavedením 3D tlače do vašej firmy, školy, neziskovej organizácie alebo inej inštitúcie, ale nie ste si istí, aká technológia a aké tlačiarne sú pre vás najvhodnejšie? Alebo už máte 3D tlačiarne, ale nie ste spokojní s ich výkonom alebo spoľahlivosťou? Nechajte si poradiť od odborníka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti 3D tlače.

Som Pavel Tajduš, majiteľ eshopu Hotend.cz a nadšenec do 3D tlače. Počas rokov praxe mi prešli rukami desiatky rôznych 3D tlačiarní od rôznych výrobcov a vďaka orientácii na trhu dokážem vybrať optimálne riešenie presne pre vaše potreby a rozpočet, či už ste firma, škola, nezisková organizácia alebo iná inštitúcia.

Hoci som najviac známy vďaka 3D tlačiarňam Voron, ktoré sú skvelé pre pokročilých používateľov, spolupracujem s širokou škálou výrobcov a dodávateľov 3D tlačiarní. Dokážem tak nájsť ideálnu variantu aj pre začiatočníkov a menej technicky zdatných používateľov.

Konzultácie pre výber optimálnej 3D tlačiarne

Každá organizácia má iné požiadavky na 3D tlač, či už ide o veľkosť a množstvo tlačených objektov, použité materiály, presnosť a rýchlosť tlače alebo spoľahlivosť prevádzky. Na základe dôkladnej analýzy vašich potrieb a priorít vám odporučím najvhodnejšiu 3D tlačovú technológiu a konkrétne modely tlačiarní, ktoré budú pre vás ideálne.

Pre firmy poskytnem aj obchodné poradenstvo - spočítame návratnosť investície do 3D tlače a zhodnotíme všetky prínosy, ktoré vám 3D tlač môže priniesť. Či už ide o úsporu nákladov, skrátenie času vývoja, prispôsobenie produktov alebo napríklad tlač náhradných dielov priamo u vás vo firme.

Pre školy a vzdelávacie inštitúcie ponúkam konzultácie, ako najlepšie začleniť 3D tlač do výučby a využiť ju pre rôzne predmety a projekty. Poradím vám s výberom vhodných tlačiarní aj softvérového vybavenia pre vaše učebne.

Dodávka, zprovoznenie a proškolenie obsluhy 3D tlačiarní

Ak sa rozhodnete pre nákup 3D tlačiarní, postarám sa o všetko potrebné - od výberu konkrétnej konfigurácie, cez dodanie tlačiarní a príslušenstva až po inštaláciu a oživenie priamo u vás.

Vašich pracovníkov, študentov či členov organizácie, ktorí budú s 3D tlačiarňami pracovať, dôkladne proškolím. Vďaka mojim kurzom 3D tlače a vlastnej školiacej miestnosti dokážem predať všetky potrebné znalosti pre obsluhu tlačiarní a riešenie bežných problémov. Nastavím tiež optimálne tlačové profily priamo na mieru vašim aplikáciám, aby tlačiarne podávali perfektný výkon.

V prípade väčších 3D tlačových fariem vám pomôžem aj s ich efektívnym rozmiestnením, nastavením workflow a riadením prevádzky.

Servis a technická podpora</h2

Po zakúpení 3D tlačiarní naša spolupráca nekončí. Naďalej vám budem k dispozícii pre technickú podporu a servis vašich tlačiarní. Zabezpečím pravidelnú údržbu a kalibráciu tlačiarní, aby tlačili stále v perfektnej kvalite. V prípade akýchkoľvek problémov som pripravený vám poradiť po telefóne, vzdialene sa pripojiť alebo doraziť osobne a všetko vyriešiť.

Samozrejmosťou sú aj pravidelné konzultácie pre ďalšiu optimalizáciu využitia 3D tlače vo vašej organizácii, aby sme spoločne vytiahli z tejto technológie maximum.

Kontaktujte ma a dohodnime si nezáväznú konzultáciu

Zaujala vás ponuka mojich služieb a chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte ma a dohodnime si nezáväznú úvodnú konzultáciu, kde preberieme vaše potreby a možnosti, ako vám môžem pomôcť, či už ste firma, škola, nezisková organizácia alebo iná inštitúcia.

Teším sa na spoluprácu!
Pavel Tajduš
Hotend.cz