Gdstime Radiálny Ventilátor Sleeve (Blower) 3010 24V
Gdstime Radiálny Ventilátor Sleeve (Blower) 3010 24V
Radiálny ventilátor 3010 (blower) overenej značky Gdstime vysokej kvality.
Výborný pomer cena / výkon. viac
Výrobca: Gdstime TechnologyKód produktu: 933 Doprava a platba
8,13 € s DPH
Radiálny ventilátor 3010 (blower) overenej značky Gdstime vysokej kvality.
Výborný pomer cena / výkon. viac
Výrobca: Gdstime TechnologyKód produktu: 933 Doprava a platba
Lopatky ventilátora
Použitie vysokokvalitných plastových materiálov ABS, ohňovzdorných, odolných proti korózii, stabilných, odolných na používanie ktoré sa ľahko čistia.
Motor z čistej medi
Motor je navinutý čistým medeným drôtom, vysoká teplotná odolnosť, úspora energie.
Parametre
- Model: GDB3010
- Rozmery: 30 x 30 x 10 mm
- Menovité napätie: DC 24V
- Menovitý prúd: 0,06 A
- Konektor: 2PIN-XH2.54
- Dĺžka kábla: 15 cm
- Prietok vzduchu: 1,78 CFM
- Menovité otáčky: 11000 ot/min
- Hlučnosť: 29,2 dBA ± 10 % dBA
- Typ ložiska: klzné ložisko
- Hmotnosť: 10 g
- Životnosť: 35000 h
- Tlak vzuchu: 0,42 inch/H20
Parametre
| Výrobca | Gdstime |
|---|---|
| Odporúčané Voron komunitou | Áno |
| Voron | V0 |
| Rozmer | 30 x 30 x 10 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Napätie | 24 V |
| Rozmer ventilátoru | 3010 |
| Konektor | JST-XH 2.54 |
| Dĺžka kábla | 15 cm |
| Ložisko ventilátora | Kluzné (Sleeve) |
| Prietok vzduchu | 1,78 CFM |
| Menovité otáčky | 11000 ot/min |
| Hlučnosť | 29,2 dBA |
| Typ ventilátora | Radiální (Blower) |
| Menovitý prúd | 0,06A |
| Riadenie ventilátora | PWM (2 vodiče) |
| Tlak vzduchu | 0,42 inch/H20 |
| Životnosť | 35000 h |





