Noctuo Ultra PLA box
Noctuo Ultra PLA box
Noctuo Ultra PLA BOX - skvelý nápad na hotový, perfektne zložený darček pre každého nadšenca 3D tlače. Každý BOX je starostlivo zostavený a obsahuje štyri cievky po 0,25 kg Ultra PLA a navyše zadarmo čistič pre optimálnu údržbu tlačiarne! viac
Výrobca: NoctuoKód produktu: 1F175BOX-ULT4025 Doprava a platba
Noctuo Ultra PLA BOX - skvelý nápad na hotový, perfektne zložený darček pre každého nadšenca 3D tlače. Každý BOX je starostlivo zostavený a obsahuje štyri cievky po 0,25 kg Ultra PLA a navyše zadarmo čistič pre optimálnu údržbu tlačiarne! viac
Výrobca: NoctuoKód produktu: 1F175BOX-ULT4025 Doprava a platba
Noctuo PLA Cosmic BOX - Zoznamovacia sada
Noctuo PLA Cosmic BOX je inovatívnym spôsobom, ako potešiť každého milovníka 3D tlače. Každý BOX obsahuje štyri špulky po 0,25 kg Ultra PLA materiálu a navyše špeciálny čistič na optimálnu údržbu tlačiarne.
Obsah škatule
- Ultra PLA 1,75 mm 0,25 kg čierna
- Ultra PLA 1,75 mm 0,25 kg červená
- Ultra PLA1,75 mm 0,25 kg zelená
- Ultra PLA 1,75 mm 0,25 kg biela
- Čistiaci prostriedok
Noctuo Ultra PLA
Ultra PLA je evolúciou štandardného PLA. Filament je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Má hodvábny povrch, ktorý je príjemný na dotyk a dobre maskuje vrstvy. Mechanicky sú výtlačky menej krehké, ale aj oveľa menej lámavé. UltraPLA dobre tlačí v širokom rozsahu teplôt a nastavení profilov, vďaka čomu je tlač jednoduchšia, rýchlejšia a krajšia ako z bežného PLA.
Čistič - Kľúč k bezproblémovej tlači
Čistič je špeciálne pripravený filament na čistenie hotendu 3D tlačiarne. Jeho vlastnosti viazania a odstraňovania zvyškov iných filamentov v hotende sú kľúčové pre udržanie optimálneho výkonu tlačiarne. Odporúča sa používať Cleaner zakaždým, keď sa mení tlačový materiál.
| Farba | |
|---|---|
| Výrobca | Noctuo |
| Hmotnosť filamentu | 4 x 0,25 kg |
| Material filamentu | PLA |
| Kompatibilný s AMS Lite | Ano |
| Priemer filamentu | 1,75 mm |
| Teplota podložky | 50 - 60 °C |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
| Teplota mäknutia | 50 °C |
| Uzatvorená komora | Nevyžaduje sa |
| Náročnosť tlače | Začiatočník |















