Podpora pre PLA/PETG Natural 0,5kg
Parametre
| Farba | |
|---|---|
| Výrobca | Bambu Lab |
| Hmotnosť filamentu | 0,5 kg |
| Material filamentu | Podpora pre PLA/PETG |
| kompatibilný s AMS | Ano |
| Kompatibilný s AMS Lite | Ano |
| Priemer filamentu | 1,75 mm |
| Teplota podložky | 35 - 60 °C |
| Teplota tlače | 190 - 220°C |
| Tolerancia priemeru | ± 0,05 mm |
| Priemer cievky | 200 mm |
| Šírka cievky | 70 mm |
| Priemer otvoru cievky | 55 mm |
| Uzatvorená komora | Nevyžaduje sa |
| Náročnosť tlače | Pokročilý, Expert, Začiatočník |
Stiahnúť
Bambu_Support_for_PLA_PETG_MSDS.pdf (pdf, 8.4 MB)
Bambu_Support_for_PLA_PETG_Technical_Data_Sheet.pdf (pdf, 126.4 kB)
Bambu_Support_for_PLA_PETG_RoHS.pdf (pdf, 1 MB)













